1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15. Matka Boża wielokrotnie złożyła obietnice tym, którzy będą pobożnie odmawiać różaniec: „ każdy, kto będzie odmawiał Różaniec, rozważając jego tajemnice, nigdy nie podda się przeciwnościom, nie doświadczy gniewu Bożego, nie umrze nagłą i niespodziewaną śmiercią, wytrwa w wierze i zasłuży na życie wieczne.
2. We wtorek wspomnienie św Franciszka z Asyżu założyciela Zakonu Braci Mniejszych, a także trzeciego zakonu przeznaczonego dla ludzi świeckich. W naszej parafii III zakon prowadzi swoją działalność.
3. W środę oddajemy cześć św. siostrze Faustynie Kowalskiej szafarce Miłosiernego Jezusa. Każdego dnia, od rana do wieczora, jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu.
4. W I Czwartek Bogu dziękujemy za kapłanów i wypraszamy nowe powołania do służby w kościele.
5. W I piątek miesiąca wspomnienie Matki Bożej Różańcowej i patronalne święto Kółek Różańcowych.
Spowiedź na Mszach świętych i nabożeństwie różańcowym.
6. 19 października br. w naszej parafii będzie peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutisa. Karol swoim życiem udowodnił, że korzystanie z internetu może kierować nasze myśli do Boga, a codzienna Eucharystia nas uświęcać. Osoby młode, młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania i ci którzy upatrują w Karolu swojego przyjaciela w Niebie zapraszamy na spotkanie.