1. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawić się złu! Niech ta, jakże wymowna ofiara ludzi wierzących, przyczyni się do obrony i ocalenia naszego narodu.

2. W tych dniach łączymy się duchowo z tyloma, tak licznymi pielgrzymkami, które ze wszystkich stron Ojczyzny podążają ku Jasnej Górze. Nie mogąc podążyć osobiście dołączamy przynajmniej duchowo swoje modlitwy i umartwienia, wszelki trud i wyrzeczenia. W naszym kościele codziennie po Mszy o godz. 18.00 łączyć się będziemy duchowo uwielbiając Boga z naszymi pielgrzymami. Zapraszamy.

3. Organizujemy dojazd autokarem na ostatni etap pielgrzymki na Przeprośną Górkę 13 sierpnia. Koszt przejazdu 80 zł. Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 7.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.

4. Jutro o godz. 16.00 Msza św. w intencji Żołnierzy Armii Krajowej i Antoniego Hedy „Szarego”. Następnie uroczystości przy ulicy Piłsudskiego pod pomnikiem upamiętniającym 80 rocznicę rozbicia więzienia niemieckiego w Starachowicach.

5. Za tydzień o godz. 18.00 comiesięczna Msza św. parafialnego koła Rodziny Radia Maryja w intencji Ojczyzny i katolickich mediów.

6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na uczelnie katolickie.