1. W Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1 stycznia 2024 r., w szczególny sposób modlimy się o pokój na świecie, w naszych rodzinach, w naszej Ojczyźnie i wszędzie tam gdzie jest on zagrożony. Msze św. jak w niedzielę.
  2. W I czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji powołań. W I piątek o godz. 7.30 Msza św. o Najświętszym Sercu Jezusa.
  3. W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia Msze św. według porządku niedzielnego. Jak Mędrcy ze Wschodu uznajemy Jezusa jako naszego Boga i Pana. Poświęcenie kredy, kadzidła i wody. Kredą oznaczamy drzwi, jak to czynili nasi ojcowie. Ofiary z tacy przeznaczone są na Misje.
  4. 6 stycznia Orszak Trzech Króli wyruszy z parafii Wszystkich Świętych; Msza św. godz. 12.00, wymarsz o godz. 13.00 na plac pod Skałkami.
  5. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego – dziękujemy za nasze włączenie do Kościoła, do jednej, wielkiej rodziny Bożej.
  6. W uroczystość Objawienia Pańskiego młodzież i dzieci z grup parafialnych będą rozprowadzać zestawy: z kredą i kadzidłem. Koszt zestawu: 5 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na wyjazd parafialny dzieci i młodzieży ze scholi i ministrantów.