1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w kościele. Dziękujmy nieustannie Bogu za tych kapłanów, których mamy i prosimy, by naszym ołtarzom nigdy nie zabrakło sług Pańskich. Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
W tym roku w parafii naszej będziemy przeżywać święcenia kapłańskie i prymicje Gracjana Kolendowskiego. Święcenia 27 maja w Radomiu, w naszym kościele prymicje 28 maja o godz. 13.00.

2. 1 maja Kościół czci św. Józefa Rzemieślnika. Mamy spojrzeć wsparci o Bożą myśl na pracę, która nie może być traktowana jako towar, bo człowiek dla człowieka nie może być towarem, ale musi być podmiotem. Trzeba widzieć wszystkie prawa człowieka w związku z jego pracą i wszystkim czynić zadość. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 7.30 , 17.00 i 18.00

3. Nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Pannie każdego dnia o godz. 17.30. Zadbajmy, aby ubogacić nimi życie duchowe swoje i naszych dzieci.

4. 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Królowej Polski, rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Myślą i sercem sięgamy do historii naszego narodu. Bogu dziękujemy za Tę, która dana jest „ ku pomocy i obronie naszego narodu”. Msze św. według porządku niedzielnego.
Tegorocznych Maturzystów zapraszamy na Mszę świętą 3 maja o godzinie 18.00 zakończoną udzieleniem indywidualnego błogosławieństwa.

5. Uwielbienie, dziękczynienia, wynagrodzenia i prośby składamy w nabożeństwie I czwartku, I piątku i I soboty.
Spowiedź każdego dnia na Mszach św. i nabożeństwach majowych.