1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego jutro 3 września o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Uroczystość odpustową – Narodziny Matki Najświętszej z radością przeżywamy 8 września. Maryja staje przed nami jako przykład , który winien nas skłaniać do refleksji i podjęcia pracy nad sobą.
Msze św. będą celebrowane o godz. 7.00, 8.30, 10.00 , 17.00, 18.00.
Przed świętem Narodzenia NMP – triduum – wtorek, środa, czwartek,
o godz. 17.00 będą nabożeństwa dla matek i wszystkich niewiast.

3. W najbliższą środę, 6 września, o 18:30, pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie kręgu biblijnego. Zapraszamy stałych bywalców i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Pismem Świętym.
Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami prosimy o kontakt z ks. Maciejem.
W najbliższą niedzielę będzie można wspomóc organizację pieszej pielgrzymki na Jasną Górę przez nabycie pamiątkowych koszulek. Pozostały rozmiary L i XL.

4. Dzień skupienia dla narzeczonych przygotowujących się do zaślubin odbędzie się w Sanktuarium w Kałkowie w sobotę 9 września. Początek o godzinie 10.00.

5. Diecezjalne i świętokrzyskie dożynki odbędą się 10 września u Matki Bożej w Sanktuarium w Kałkowie. Początek nabożeństwa o 11.00.

6. Przeprowadzamy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego na wsparcie konkretnych projektów misyjnych, podejmowanych również przez misjonarzy z naszej Diecezji, (plakat w gablocie)
Niepotrzebny sprzęt możemy przynosić i składać na rampie w podwórzu przy plebani do 22 września br.