1. W I czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 o Chrystusie Wiecznym Kapłanie i uproszenie nowych powołań oraz świętych kapłanów.

2. I piątek miesiąca to dzień Serca Jezusowego, dzień adoracji, dziękczynienia i wynagrodzenia. Spowiadamy codziennie na Mszach św., a w piątek od 17.30.

3. 6 lipca obchodzimy Dzień Apostolstwa Chorych. Prośmy dla wszystkich potrzebujących o chrześcijańskie przeżycie czasu choroby.

4. Litanię do Przenajdroższej Krwi Jezusa określa się „nabożeństwem naszych czasów”, modlitwą z egzorcyzmem. Kościół zaleca odmawianie jej w lipcu. Udzielił także wyjątkowych odpustów wszystkim wiernym odmawiającym ją prywatne lub publiczne.

5. Można już zamawiać w kancelarii Msze św. na rok 2024.
W czasie wakacji w lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna codziennie rano bezpośrednio po Mszy św. o godz. 8.00, po południu po Mszy św. godz. 18.30. W sprawach pilnych pogrzeb czy wizyta u chorego proszę dzwonić na tel. kom.

6. Ksiądz Krzysztof Pazio misjonarz z Kamerunu serdecznie dziękuje za miłe przyjęcie i za złożoną ofiarę w wysokości 8310 zł.

7. Jak co roku myślimy o sierpniowej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Cała Polska łączy się wtedy w modlitwie z tymi, którzy podejmują trud wyjścia na pątnicze szlaki, aby odbyć rekolekcje w drodze. Z naszej parafii pragniemy również udać się na Jasną Górę z przewodnikiem Ks. Maciejem.