1. 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego, nazwane u nas Uroczystością Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia przychodzimy do świątyni z gromnicami w dłoniach, aby je poświęcić. Święto przypomina nam, że Chrystus jest światłością świata, który oświeca drogi naszego życia. W tej wędrówce przez życie ma nas prowadzić Matka Najświętsza, abyśmy przy końcu naszych dni spotkali Chrystusa w szczęśliwej wieczności.
Msze św. o godz. 7,00, 8,30, 10,00, 17,00, 18,00.

2. 2 lutego w kościele obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Życie konsekrowane znajduje się w samym sercu Kościoła, gdyż uczy pójścia za Chrystusem i naśladowania Go na drodze realizacji rad ewangelicznych: ubóstwa, posłuszeństwa i czystości. „Jaki byłby los świata, gdyby nie było zakonów” – pyta słusznie św. Teresa. To pytanie skłania nas do dziękczynienia Panu za ten dar Ducha św. wspierający Kościół w jego trudnej misji przez zakony zamknięte. Ofiary z tacy przeznaczone są na Zakony Kontemplacyjne.

3. I piątek poświęcony jest czci Najświętszego Serca Jezusa. To serce uczy nas otwierania serc na sprawy, potrzeby i trudy bliźnich. Chorobą naszego wieku jest brak serca, wrażliwości, znieczulica społeczna. Patrząc w Serce Jezusa, źródło naszej pociechy, znajdujemy ukojenie dla serc naszych.  O godz. 7.30 Msza św. wynagradzająca, a następnie spotkanie członków Straży Honorowej. Spowiedź na Mszach św., po południu od godz. 17.00.

4. W I sobotę o godz. 7.30 czcimy Niepokalane Serce Maryi i przeżywamy nabożeństwo fatimskie pięciu sobót.

5. Zakończyliśmy w parafii wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy otwierali drzwi swych domów przed kapłanem przychodzącym w imię Chrystusa; za życzliwe przyjęcie, gościnność i każde dobre słowo. Jesteśmy zbudowani Waszą postawą i dobrym nastawieniem. Niech Boża Dziecina wszystkim błogosławi, a serca napełnia pokojem i miłością.