1. Jutro obchodzimy drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze św.: 7.00, 8.30, 17.00, 18.00.

2. 31 maja Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny oraz zakończenie nabożeństw majowych z procesją eucharystyczną wokół kościoła. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatków.

3. 1 czerwca obchodzimy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Zapraszamy do modlitwy za wszystkich kapłanów i o nowe powołania.

4. 3 czerwca o godz. 18.00 Ks. Bp Piotr Turzyński udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.
Okazja do spowiedzi dla rodziców i świadków bierzmowania cały tydzień na Mszach św. i nabożeństwach, dla młodzieży w sobotę od godz. 9.00
Ofiary składane na tacę podczas bierzmowania przeznaczone są na misje. Młodzi włączają się w troskę i odpowiedzialność za ewangelizację, sami zbiorą i sami złożą ofiarę swego serca. Rodziców prosimy o przygotowanie kościoła i obejścia kościoła na uroczystość.

5. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i tytuł naszego kościoła. Jednocześnie jest to ostatni czas dopełnienia obowiązku wielkanocnej spowiedzi i Komunii św.
Tego dnia o godz. 10.00 będzie dziękczynna Msza św. za Eucharystię dzieci klas IV w 1 rocznicę Komunii św.
Liturgiczne przygotowanie do tej uroczystości będą miały dzieci; wtorek, środa, czwartek o godz. 16.00.
Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w piątek 2 czerwca o godz. 17.00. Rodzeństwo i rodzinę dzieci prosimy o spowiadanie się w tygodniu na Mszach św. i nabożeństwach. Rodziców prosimy o porządki i odświętne przygotowanie Kościoła.

6. W czerwcu przychodzimy oddawać cześć Boskiemu Sercu Jezusa w nabożeństwie o godz. 17.30.