1. W przyszłą niedzielę już Adwent – czas, który ma nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia. Wzorem radosnego oczekiwania ma być dla nas Matka Najświętsza. Nasze uczestnictwo we Mszy roratniej w dni powszednie o godz 6.00, najpierw Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny a później Msza roratnia.

Dzieci z lampionami zapraszamy na Roraty na godz. 17.00 w dni powszednie.

1. Święto Św. Andrzeja Apostoła w czwartek 30 listopada. Jest to dzień imienin naszego ks. Proboszcza.
  2. I piątek przypomina nam o darze naszego zbawienia, oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Jezusa. Spowiedź na każdej Mszy św.

W I sobotę miesiąca o 7.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi                           i modlitwy nabożeństwa fatimskiego

1. Poświęcenie opłatków wigilijnych ukazuje nam głęboką wymowę i wyraz jedności z kościołem parafialnym. W domach polskich dzielenie się opłatkiem jest rodzinnym gestem miłości.

1. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 15 – 17 grudnia. Spowiedź w sobotę 16 grudnia. Rekolekcje będzie prowadził O. Rafał Kwiecień -paulin. Program rekolekcji jest już w gablocie.

1. Świece „Caritasu” Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, możemy już nabywać. Małe świece po 10 zł, duże (piramidki i kule) po 20 zł.

Do nabycia są też kalendarze fundacji imienia Ks. Bpa Jana Chrapka.

1. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” znajduje się kalendarz na 2024 r.

1. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje wyjazd na 32 rocznicę powstania tego katolickiego radia. Szczegóły zapisów umieszczone w gablocie