1. Życzymy Wam, aby łaska Nocy Betlejemskiej na nowo stała się źródłem mocy i miłości, by każdy mógł rozkoszować się wypływającymi z niej światłami, promieniami Życia i radości. Składamy życzenia: tak radosne jak anielskie „Gloria”,Tak jasne jak gwiazda betlejemska, Tak gorące jak ciepło baranka i osiołka, Tak dobre jak ręce pasterzy, tak czułe i słodkie jak oczy Maryi i Józefa.

2. Wizyta duszpasterska – przyjęcie kapłana swojej parafii, jest aktem publicznego wyznawania wiary, a zarazem jedności i żywej więzi Kościołem parafialnym. Dzień „kolędy” ma być szczególnym przeżyciem. Im rodzina bardziej związana z Kościołem, im głębsza jej religijność, tym głębiej przeżywa spotkanie z oficjalnym sługą Kościoła.

3. Szczegółowy program wizyty duszpasterskiej w zakładce Wydarzenia i Aktualności.

4. Dziękujemy serdecznie Nadleśnictwu Starachowice za przekazane choinki. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym przy tworzeniu szopki i dekoracji bożonarodzeniowych w naszym kościele, a szczególnie: ks. Rajmundowi wraz z księżmi oraz Urszuli i Jerzemu Szczech, Mirosławowi, Magdzie, Sylwi Michnickim, Piotrowi Topolskiemu, Andrzejowi Karasiowi, Piotrowi Tuźnikowi, Markowi Mazurowi, kościelnemu Kamilowi.

5. Podczas kolędy kancelaria czynna: rano od godz. 8.00 do 8.30 a po południu w godz. 16.00 – 17.15.