1. Aniołowie wspomagają nas w walce ze złem. Codziennie podejmujemy tę walkę by wytrwać w drodze prowadzącej do zbawienia. 29 września czcimy świętych archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

2. Dzień przystąpienia dziecka do pierwszej Komunii św. jest tak ważnym momentem jego życia, że często utrwala się na całe życie i decyduje o jego przyjaźni z Jezusem Eucharystycznym na całe życie. Za tydzień, w niedzielę 1.10 poświęcenie różańców dzieciom klas III na Mszy o godz. 10.00.

3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała spotkanie wraz rodzicami w niedzielę 1 października na Mszy św. o godz. 18.00.

4. Chór parafialny spotyka się w piątki o godz. 19.00. Osoby, które śpiewem pragną uwielbiać Boga zapraszamy do współpracy.

5. Wyjazd do Radomia na Apel Młodych w sobotę 30 września, o godz. 16.00, koszt udziału 20 złotych. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

6. Pielgrzymka do Sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole w sobotę 7 października. Wyjazd o godz. 7.30. Zapisy w kancelarii.

7. W kancelarii parafialnej możemy zapisywać naszych zmarłych na Mszę św. gregoriańską, która będzie odprawiana w listopadzie oraz można także zapisać swoich bliskich zmarłych na wypominki jednorazowe i okresowe.

8. Na cmentarzu przy ulicy Iłżeckiej zostało zrobione wejście od strony parkingu. Tam też zostaną przestawione kontenery na odpady cmentarne, prosimy o korzystanie z miejsca przeznaczonego na śmieci.

9. Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej zaprasza na „Koronkę” w dniu 28 września na godz. 15.00 na ulice naszego miasta. Modlitwa w intencji świętości życia, odnowę moralną Narodu i Miłosierdzie Boże dla Ojczyzny. Szczegóły w gablocie.