1. Komunikat Księdza Biskupa Marka Solarczyka:
    Drodzy Siostry i Bracia, Czcigodni Księża.
    Tegorocznym obchodem Świąt Wielkanocnych rozpoczynamy dziewięcioletnią Wielką Nowennę, której celem jest odrodzenie duchowo-moralne  i przygotowanie całego Kościoła w Polsce do wielkiego Jubileuszu dwutysiąclecia naszego Odkupienia, który będziemy przeżywać w 2033 roku. Niech ten czas będzie naszym szczególnym dziękczynieniem i uwielbieniem Trójcy Świętej za dzieło Odkupienia.
  2. Przed nami Wielki Tydzień. Przeżyjmy go godnie, po chrześcijańsku. Niech nie pochłonie nas przedświąteczna krzątanina. Znajdźmy czas na medytację męki Zbawiciela, na odprawienie Drogi Krzyżowej. Ograniczmy oglądanie telewizji, korzystanie z rozrywek różnego rodzaju. Szczyt liturgii całego roku kościelnego stanowią święte dni Wielkiego Tygodnia:
    a)Wielki Czwartek – dzień ustanowienia Eucharystii i sakramentu kapłaństwa. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Adoracja Pana Jezusa do godz. 22.00.
    b) Wielki Piątek – stajemy w tym dniu pod krzyżem Jezusa, który stał się posłusznym aż do śmierci. Droga krzyżowa o godz. 17.00. O godz. 18.00 rozpocznie się Liturgia Męki Pańskiej. Ofiary składane przy krzyżu przeznaczone są na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Tego dnia obowiązuje post ścisły.
    O 21.00 Ks. Łukasz z młodzieżą zapraszają na adorację.
    c) Wielka Sobota – dzień cichej nadziei, modlitewnego oczekiwania na cud Zmartwychwstania.
    Poświęcenie pokarmów od 8.00 do 13.00. Zachęcamy do adoracji Pana Jezusa.
    Od rana będzie można zabierać wodę poświęconą dla pokropienia swoich domów i dla innych pobożnych praktyk.
    Pamiętajmy,  by w miarę naszych możliwości , podzielić się darami Bożymi z potrzebującymi. W kościele będzie kosz na dary dla naszej Stołówki Caritas.
    Wigilię Paschalną rozpoczniemy o godz. 20.00 przed kościołem od poświęcenia ognia, w kościele poświęcenie wody, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, (na liturgię przynosimy świece).
  3. Kancelaria parafialna od Wielkiego Czwartku nieczynna.
  4. Wielka Niedziela. Rezurekcja o godz. 6.00 z radosną procesją wokół kościoła ( przygotowujemy chorągwie, feretrony, różaniec). Pozostałe Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00.
  5. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiary z tacy przeznaczone na Katolickie Uczelnie.
  6. Radości Wielkanocnej nie przeżyje ten, kto nie oczyścił się z grzechów i nie pojednał się z Bogiem. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do środy na Mszach św.
  7. Dziś o godz. 19.00 ulicami miasta Droga Krzyżowa z kościoła Wszystkich Świętych do naszego kościoła.
  8. Dziękujemy wspólnotom neokatechumenalnym ze Starachowic za podarowanie palm. Wspólnoty zapraszają również na prowadzone przez siebie katechezy w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w sali obok kancelarii. Najbliższe we wtorek o godz. 18.45.