1. Przed nami ostatnie dni przedświąteczne. Świętować prawdziwie Boże Narodzenie możemy tylko z czystym sercem. Skorzystajmy ze spowiedzi aby godnie obchodzić te Święta. Spowiedź w czasie każdej Mszy św.

2. Najwspanialszym dla wszystkich dniem i wieczorem roku jest Wigilia. Zaproszenie do przeżywania wspólnego dnia, znaków życzliwości, pojednania, wyciszenia chwil trudnych, niechaj nic nie zepsuje tak ważnej chwili.

3. Pasterka o północy, w czasie której ofiary na tacę przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia Poczętego. W Boże Narodzenie Msze św. według porządku niedzielnego.

4. 26.12 czcimy świętego Szczepana. Z żywą wiarą i prawdziwą miłością uczestniczymy we Mszach św. w porządku niedzielnym. Tego dnia ofiarami składanymi na tacę wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

5. Gorące podziękowania kierujemy do osób roznoszących poświęcone opłatki. Rodzinom „Bóg zapłać” za ofiary. Opłatki i świece Wigilijne można nabyć w kościele lub w kancelarii.
Ks. Paweł Staniaszek z Ukrainy dziękuje za wspaniałą ofiarność na jego misje – złożyliście 7046 zł, a III Zakon franciszkański 1000zł.

6. W Wigilię kancelaria parafialna nieczynna.

7. Komunia święta chorych i starszych w parafii odbędzie się 23 grudnia, można jeszcze zgłaszać chorych.

8. Odwiedziny duszpasterskie zwane „kolędą” rozpoczniemy 28 grudnia. Kapłani przybywają do domów wiernych, by razem z nimi, w miejscu ich zamieszkania pomodlić się i pobłogosławić wszystkich. Kapłani przybywają w imię Chrystusa, w celach duchowych, duszpasterskich.

9. Dzieci ze scholi, pod opieką ks. Marcina, czekają pod chórem z kiermaszem bożonarodzeniowym.