1. W oktawie Bożego Ciała po nabożeństwie o 17.30 procesja eucharystyczna. Na zakończenie oktawy w czwartek (15 VI) na Mszy o godz. 18.00 poświęcenie wianków i ziół.
Dzień rodzinnej wdzięczności Bogu za dar życia i Eucharystii. W tym dniu zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców z dzieci na specjalne błogosławieństwo.

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Dokonujemy poświęcenia domu i rodziny Sercu Bożemu. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz modlitwy nabożeństwa fatimskiego z aktem zawierzenia.

4. Serdeczne podziękowania staropolskim Bóg zapłać składamy, rodzicom, którzy z racji bierzmowania złożyli ofiarę 2000 zł. Tydzień temu podaliśmy błędną kwotę – przepraszamy za pomyłkę.
Ofiary z I Komunii św., z I Rocznicy Komunii św., z bierzmowania zostały dołączone do zapłaty za nowe monitory multimedialne do wyświetlania pieśni z całym oprzyrządowaniem, jeszcze raz dziękujemy. Koszt całej inwestycji wraz ze sprzętem i oprogramowaniem wyniósł 18.000 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie materialne na ten cel.

5. Na wspaniałość procesji Bożego Ciała przyczyniło się zaangażowanie i praca wielu osób, którym gorąco dziękujemy:
a) za przygotowanie ołtarzy mężczyznom; Szczech Jerzy, Mazur Marek, Karaś Andrzej, Chochół Wadiusz, Orzechowski Jacek i Krzysztof, Topolski Piotr, Kiełek Jeremi,
b) za dekorację ołtarzy grupom: Straży Honorowej NSPJ i Przyjaciół Radia Maryja, Kręgowi Biblijnemu i Legionowi Maryi, Apostolatowi Margaretka i Rodzinom Kapłanów, Kołom Żywego Różańca.
c) za samochodowy transport firmie Charox i  Państwu Ilonie i Piotrowi Tuźnikom.
d) specjalne podziękowanie kierujemy do Policji, która dbała o sprawny przebieg procesji ulicami naszej parafii.
e) za prowadzenie i opiekę podczas sypania kwiatów na procesji dziękujemy Paniom Urszuli Szczech i Jolancie Klamczyńskiej.