1. W najbliższą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Zwrócenie się do Miłosierdzia Bożego stanowi najlepszą odpowiedź na współczesne problemy nurtujące współczesny świat. Bóg pragnie, abyśmy żyli w zgodzie z Nim i ze sobą wzajemnie. Najważniejszym elementem nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego jest całkowite zaufanie i zawierzenie Jezusowi.

2. Składamy Bóg zapłać za wszystkie ofiary na kwiaty i dekorację wielkanocną oraz za ofiary Wielkiego Piątku na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Gorące podziękowania kierujemy do naszego chóru „Soli Deo” pod kierunkiem pani Grażyny Ostrach za ubogacenie pięknymi śpiewami liturgii Wielkiego Piątku.
Dziękujemy za wykonanie „Ciemnicy i Grobu” ks. Rajmundowi, ks Maciejowi, ks Marcinowi, paniom Urszuli, Krystynie, panom; Piotrowi, Jerzemu, Jankowi, Mariuszowi, Mirosławowi, Kamilowi.

3. W najbliższą niedzielę w kościele Grekokatolickim będzie Wielkanoc, w sobotę w naszej świątyni o godz. 8.00 i 18.00 poświęcenie pokarmów mieszkającym w naszym mieście, a przeżywającym wojnę w swojej Ojczyźnie Ukrainie.