1. 6 stycznia uroczystość Trzech Króli czyli Objawienia Pańskiego, jest jednym z najstarszych świąt chrześcijańskich. Poświęcenie kredy i kadzidła. W tradycji polskiej zachował się zwyczaj znaczenia kredą drzwi domów inicjałami Trzech Króli, wyrażając pragnienie, aby dobro i błogosławieństwo przekraczało próg naszego domu. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca na dzieła misyjne. Tego dnia I piątek miesiąca.
Ministranci będą rozprowadzać pobłogosławioną kredę, kadzidło i węgielek. Ofiara 5 zł będzie przeznaczona na wiosenny wyjazd grup parafialnych.

2. Starachowicki Orszak Trzech Króli rozpocznie się w parafii Wszystkich Świętych Mszą św. o godz. 12.00, a następnie przemarsz Orszaku na plac pod Skałkami i wspólne kolędowanie przy stajence.
3. 7 stycznia imieniny obchodzi ks. Rajmund, czcigodnemu Solenizantowi życzymy obfitych darów Bożych w realizowaniu powołania i w posłudze duszpasterskiej, o to będziemy prosić na Mszach św. zamówionych przez grupy parafialne.
4. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Chrystusa Pana i przypomnienie naszego chrztu, który włączył nas do wspólnoty Kościoła.
O godz. 13.00 Koło Rodziny Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja. Po Mszy tradycyjny koncert bożonarodzeniowy i spotkanie opłatkowe w sali pod plebanią.

Program wizyty duszpasterskiej w zakładkach: Wydarzenia i Aktualności.